Kategorie 2006 jako první zakončila nadstavbovou část, kategorie 2010 naopak zahájila

V kategorii: Info od: Petr Tupý

O víkendu se v Třeboni odehrál druhý nadstavbový turnaj kategorie 2006. Opět se povedlo rozlosování a poslední zápas se odehrál jako opravdové finále celé nadstavbové části – Táborsku stačil z utkání proti Č. Krumlovu jakýkoliv bodový zisk, ale kluci z Krumlova se na svého soupeře dobře připravili, zaslouženě zvítězili 5:4 a stali se vítězem Krajské zimní ligy mladších žáků ročník 2006. Hráči Č. Krumlova také opanovali pořadí střelců – patří jim pořadí na prvních 3 příčkách. Krumlovský Jan Mrkáček byl vyhlášen nejlepším střelcem s 27 vstřelenými brankami, pronásledovalo jej duo spoluhráčů (Vařil, Temiak), Hájek (Táborsko) a Novotný (Suchdol) s 22 brankami. Na třetí místo se nakonec podařilo dostat hráčům Písku, kteří 2. turnaj odehráli v okleštěné sestavě.

Skupinu o umístění s naprostým přehledem ovládlo družstvo Křemže, jeho hráče a hráčky mohlo pouze mrzet nepovedené poslední kolo základní části, ve finálové skupině by se jistě neztratili.

V neděli zahájila nadstavbovou část v Třeboni kategorie 2010, finálovou skupinu vede Písek před Větrovy a Třeboní, skupinu o umístění vedou Dačice před Veselím a T. Sviny.

Štítky: , ,

Komentáře jsou uzavřené.