4.3.2018 dohrála další kategorie

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V neděli dohrála v Třeboni další kategorie – 2007.

Nejlepší formu si udrželo družstvo Táborska, které vyhrálo zcela zaslouženě. Na druhém místě skončilo družstvo Strakonic, které táhl k úspěchu nejlepší střelec finálové části – Karel Kloud, který vstřelil 23 branek, a byl tak vyhlášen nejlepším střelcem. Souboj o třetí místo byl napínavý a rozhodlo jej až závěrečné utkání. V něm Třeboň prohrála a namísto oslav 3. místa na ni zbylo až 5. místo. Naopak radost vypukla naplno u největšího překvapení turnaje, družstva Křemže. Družstvo SKP mělo smůlu ve vzájemných zápasech a nakonec bere bramborovou medaili.

Také skupina o umístění byla napínavá do samého závěru díky úžasné stíhací jízdě Vimperku, v závěrečném utkání se strhla bitva o vítězství ve skupině, kterou nakonec Vimperk zvládl, porazil Meteor Tábor a odsunul jej na druhé místo ve skupině. Vimperk se mohl po celou soutěž spolehnout na celkově nejpilnějšího střelce soutěže – v celém průběhu pěti turnajů kategorie 2007 vstřelil Adam Sedláček celkem 30 branek a bude odměněn cenou stejně jako Karel Kloud.

V neděli dohrály další dvě kategorie

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V neděli v Třeboni dohrála svou zimní halovou ligu nejstarší kategorie 2005. Zasloužené vítězství patří oddílu SK Větrovy, který v nadstavbové části neztratil ani bod a vyhrál svou skupinu s plným počtem 24 bodů! Z tohoto oddílu také vzešel nejlepší střelec dlouhodobé části, stal se jím Jakub Vaněk s úctyhodným počtem 44 branek (Kuba vstřelil stejný počet branek za 5 turnajů jako jeho mužstvo v nadstavbové části!). Bitva o druhé místo nakonec vyzněla lépe pro kluky a holky z Třeboně, když svého soupeře porazili v přímém souboji 8:2. Na Č. Krumlov tak čekalo místo třetí. Skupinu o umístění nakonec vyhrálo Veselí, ale všechna mužstva sympaticky bojovala a zvláštní pochvalu si zaslouží také rodiče – fandění bylo pro kluky i holky určitě moc příjemné, dělené prvenství si v této kategorii odnáší fanklub Slavie ČB a Kavasu Větrovy!

Ve stejný den také dohrála pro změnu nejmladší kategorie v nafukovací hale SKP Č. Budějovice. Ve finálové skupině využili kluci z SKP znalost prostředí a odnáší si celkové prvenství! Na druhém místě skončil Č. Krumlov a na třetím místě asi největší překvapení turnaje – Včelná. Ve skupině o umístění došlo na velmi kuriózní situaci, kdy se na stejném počtu bodů sešla hned 3 družstva – Suchdol nad Lužnicí, Meteor Tábor a Křemže. Rozhodovala tedy minitabulka a vítězství skupiny o umístění si vybojovalo družstvo ze Suchdolu nad Lužnicí. Nejlepším střelcem finálové skupiny se stal Matouš Rehberger z Č. Krumlova, nastřílel celkem 23 branek. Větší počet branek, avšak pouze ve skupině o umístění nastříleli celkově nejpilnější střelec Malík z Meteoru Tábor s 26 brankami a Janek z Kaplice s 25 brankami – mimochodem, kaplický střelec nastřílel 25 z 28 branek Kaplice v dlouhodobé soutěži!

První kategorie zakončila svou zimní ligu

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V neděli proběhly 2 turnaje – třeboňský zahajoval nadstavbovou část kategorie 2008, na SKP zakončila nadstavbovou část kategorie 2007.

Závěrečný turnaj kategorie 2007 nepřinesl žádné překvapení, náskok z prvního turnaje si udrželi borci SKP ČB a zaslouženě vyhráli celou kategorii před Včelnou a Ševětínem. Nejlepším střelcem kategorie 2007 byl vyhlášen Jiří Gasseldorfer ze Včelné s celkovým počtem 27 branek!!! Skupinu o umístění vyhrálo Hradiště, za ním skončila FMA ČB a Čížová. Závěrečného turnaje se nemohlo zúčastnit družstvo Kaplice, které se však omluvilo organizátorům s předstihem, a bylo tak připraveno náhradní rozlosování skupiny o umístění. Všem hráčům kategorie 2007 v nafukovací hale SKP Č. Budějovice přejeme hodně úspěchů i radosti z dalších fotbalových utkání.

Kategorie 2008 odstartovala svou nadstavbovou část, své postavení po základní části úspěšně hájí kluci a holky z domácí Třeboně (zatím neztratili ani bod)! V závěsu jsou týmy Táborska a Křemže. Skupinu o umístění vede, také bez ztráty bodu, Písek pronásledovaný Milevskem a Kardašovou Řečicí.

Detailní informace naleznete na stránkách jednotlivých kategorií:

 

O víkendu zahájily nadstavbu další kategorie

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V sobotu zahájili nadstavbovou část nejmladší kluci a holky kategorie 2009 v nafukovací hale na SKP, kde po první polovině zápasů vede finálovou skupinu bez ztráty bodu domácí SKP, skupinu o umístění vede Křemže.

V neděli v Třeboni zahájili základní sestavu kluci a holky kategorie 2007. Po první polovině zápasů vede Táborsko, o druhé místo bude ještě tuhý boj mezi Strakonicemi, Křemží, Třeboní a ani zatím poslední SKP není bez šance. Skupina o umístění je velmi vyrovnaná, vedou Meteor Tábor a Písek se shodným počtem 8 bodů, za nimi je o bod Vimperk.

Aktuální výsledky včetně střelců a aktuálních tabulek najdete na stránkách kategorií:

Začala nám nadstavbová část v Třeboni

V kategorii: Info od: Petr Tupý

O víkendu odehráli své zápasy kluci a holky v Třeboni. Nadstavbovou část zahájila v sobotu nejstarší kategorie 2005, ve které si nejlépe vedly Větrovy a bez ztráty bodu po první části nadstavby vedou tabulku. Ve skupině o umístění se odehraje bitva mezi Rudolfovem a Veselím. V neděli zahájila nadstavbu nejmladší kategorie 2009, kde si zatím kráčí pro vítězství tým Táborsko 09 – finálovou část vede o 3 body před Třeboní, ve skupině o umístění má plný počet bodů Hluboká pronásledovaná Rudolfovem.

Přinášíme vám pravidelný výsledkový servis včetně střelců i průběžných tabulek, více v jednotlivých kategoriích.