Letošní halová liga je ukončena

V kategorii: Info od: Petr Tupý


Vzhledem k současným opatřením, kdy byl v České republice s účinností od 12.3.2020 14:00 vyhlášen nouzový stav, jsme nuceni ukončit současný ročník Jihočeské Zimní Halové ligy 2019/2020 a zrušit všechny zbývající turnaje z tohoto i příštího víkendu.

Zdraví je vždy na prvním místě a jako zodpovědní pořadatelé jsme si toho vědomi – u kategorií 2011 KL Třeboň, 2009 OL Třeboň, 2012 a 2013 OL Staré Hodějovice neproběhne 2. turnaj nadstavbové části a jako finální bude vyhlášeno pořadí po 1. turnaji nadstavbové části. O formě vyhlášení nyní debatujeme, budeme vás včas informovat.

Prosíme, sledujte aktuality na našich stránkách.

Všem přejeme pevné zdraví a děkujeme za přízeň, nechť se ve zdraví shledáme při dalších příležitostech!

Kategorie 2009 KL Třeboň zakončila

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V neděli zakončila svou pouť Zimní ligou také kategorie 2009 KL Třeboň.

Ve finálové skupině se přetahovalo trio Písek, Třeboň, Táborsko – a přesně v tomto pořadí družstva skončila. Třeboni se stíhací jízda nepovedla dle představ, ale nemusí smutnit, krásné druhé místo korunoval Jakub Markes vítězstvím v soutěži střelců, kterou ovládl s 24 vstřelenými brankami. Skupinu o umístění vyhrála JFA ČB těsně před Hlubokou, svůj první bod ukořistil Lišov za bezbrankovou remízu v utkání proti SKP ČB 10.

Celkem 3 družstvům se v této kategorii podařilo vstřelit 100 a více branek (SKP ČB 107, Písek 104, Třeboň 100).

Zahájení nadstavbové části

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Během posledních 2 víkendů zahájila nadstavbovou část družstva v kategoriích 2009 OL Třeboň, 2011 OL Staré Hodějovice, 2011 KL Třeboň a 2013 OL Staré Hodějovice. Ve všech kategoriích jsme byli zatím svědky velmi napínavých bojů.

V kategorii 2009 OL Třeboň se na čele usadilo trio Kaplice, Větrovy a Ševětín. Skupinu o umístění vede družstvo Veselí n. Lužnicí.

V kategorii 2011 OL Staré Hodějovice o celkové prvenství bojuje kvarteto Dubné, Čížová, Větrovy a Sedlec, skupina o umístění je podobně napínavá, když v ní o prvenství bude bojovat trio D. Voda, Kaplice, Loko ČB.

V kategorii 2011 KL Třeboň vede SKP ČB 11 před Táborskem, skupinu o umístění čeká zajímavý souboj tria JFA ČB 11, Suchdol n. Lužnicí a Č. Velenice.

V kategorii 2013 OL Staré Hodějovice vede finálovou skupinu JFA ČB 13 před Táborskem a Pískem, skupinu o umístění vede také JFA ČB (tentokrát 14), před Veselím a Slavií ČB.

Kategorie 2007 zakončila

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V neděli 2.2.2020 ukončila nadstavbovou část jako první kategorie 2007 v Třeboni.

Vedení po 1. nadstavbovém turnaji uhájilo družstvo Dačic a zaslouženě vyhrálo svou kategorii. V těsném závěsu skončilo na druhém místě družstvo SKP ČB 07 a třetí místo vybojovalo družstvo Suchdola n. Lužnicí, které bylo milým překvapením této kategorie. Skupinu o umístnění ovládlo družstvo JFA ČB 08, kaňkou závěrečného turnaje byla neúčast družstev Mokrého a Čížové, zbývající 3 družstva vyplnila prázdné místo přátelskými utkáními.

Nejlepším střelcem kategorie se stal s úctyhodným počtem 46 branek dačický František Škoda.

 

Přidána průběžná tabulka střelců 2007 KL

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Družstva kategorie 2007 KL v Třeboni se pomalu připravují na závěrečný turnaj nadstavbové části.

Před závěrečným turnajem jsme zveřejnili průběžné pořadí střelců, v průběhu dalších dnů budou postupně zveřejněny průběžné tabulky střelců všech kategorií.