Losovací aktiv 31. 10. 2017

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Losovací aktiv se již tradičně uskuteční na přelomu října a listopadu, tentokrát 31. 10. 2017 v salonku Restaurace a penzionu U Maxe v Mladém (nám. Švabinského 961/10, 370 08 České Budějovice) od 18 hodin.

Na místě bude vybíráno startovné a jednotlivé ročníky si budou opět vymezovat pravidla pro nadcházející halovou sezónu. Pět kategorií je již plně obsazeno včetně náhradníků, ovšem v KL pro ročníky 2009 je stále poslední volné místo – zájemce prosíme o kontakt (Ing. Václav Hrabík, +420 602 681 509).

A je to za námi!

V kategorii: Info od: Petr Tupý

O víkendu dohrály v třeboňské sportovní hale poslední dvě kategorie (2008 a 2006) a uzavřely letošní zimní ligu!

V sobotu si pro celkové vítězství v kategorii 2008 dokráčela Třeboň, pronásledovaná Prachaticemi a na třetím místě skončila Křemže (zřejmě největší překvapení letošního ročníku). Nejpilnějším střelcem byl Michal Hronek, který vstřelil 31 branek, avšak měl smůlu, že s Pískem hrál pouze skupinu o umístění. Proto byl nejlepším střelcem kategorie 2008 vyhlášen Lukáš Gaier z Prachatic, který vstřelil 20 branek.

V neděli se povedla v kategorii 2006 stíhací jízda Písku, který dokázal nakonec obhájit první místo ze základní části. Vyrovnaný soupeřem byly Větrovy, které skončily těsně na druhém místě, třetí skončilo SKP ČB 06. Nejlepším střelcem byl zcela bezkonkurenčně Samuel Pikolon z Písku, když se mu povedlo vstřelit 35 branek. Na děleném druhém místě skončilo hned trio střelců – Dan Kohout z Písku a Adam Brandejs s Jakubem Vaňkem z Větrov!

Závěrečné výsledky, konečné tabulky týmů i střelců – vše na jednotlivých stránkách:

Další kategorie zakončeny!

V kategorii: Info od: Petr Tupý

O víkendu byly zakončeny další 2 kategorie, konkrétně 2004 Třeboň a 2006 SKP. Nadstavbovou část zahájila kategorie 2006 Třeboň.

U nejstarší kategorie 2004 zcela dominovali hráči Lokomotivy ČB, kteří v základní části nastříleli rekordních 147 branek, ke kterým přidali v nadstavbové části opět rekordní počet 111 branek! Celkem za zimu nastříleli 258 branek!!! Branek mohlo být zcela jistě více, v některých utkáních hráli borci trenéra Davida Šimka dobrovolně proti 5 hráčům v poli, v některých zápasech si naopak vyzkoušeli oslabení a hráli ve 3 hráčích v poli – klobouček! Nejpilnějším střelcem byl Lukáš Macák, nastřílel 55 branek – zde se omlouváme za chybu při vyhlášení přímo v hale, kdy došlo ke špatnému započítání branek a byl vyhlášen druhý v pořadí, Eliáš Pranevský (48 branek). Organizátor soutěže již plánuje předání sošky pro nejlepšího střelce i diplomu do správných rukou. Pouze s druhým místem se museli spokojit kluci z Písku, kteří předváděli krásný fotbal, avšak proti Lokomotivě neměli šanci.

V kategorii 2006 SKP zvítězil Meteor Tábor, který potvrdil pozici po prvním nadstavbovém turnaji a celkově konstantní výkonnost po celou zimní přestávku. První příčku po základní části bez porážky nedokázala obhájit Kaplice, které může být malou náplastí na druhé místo alespoň nejlepší střelec finálové části – Jan Kaňka nastřílel celkem 17 branek (svou pozici uhájil i v penaltovém rozstřelu). Celkově nastřílel nejvíce branek v této kategorii  Jan Strnad z Lokomotivy ČB, který se však se svým týmem neprobojoval do finálové části. Organizátor soutěže i v tomto případě plánuje předání sošky i diplomu pro nejpilnějšího střelce.

Kategorie 2006 v Třeboni zahájila nadstavbu dramatickými boji ve finálové skupině, kde se budou o prvenství přetahovat Větrovy, Písek a SKP 06. Za korunkou nejlepšího střelce zatím bez zaváhání kráčí Samuel Pikolon.

Kategorie 2006 Třeboň – změna nadstavby!

V kategorii: Info od: Petr Tupý
Z důvodu, že má oddíl SKP ČB dva týmy ve finálové skupině se rozhodl, že mladší ročník 2007 odehraje skupinu o 6.-10. místo. Do finálové pětice tudíž postoupil šestý tým základní části TJ Centropen Dačice 05, který s postupem souhlasil.

První kategorie zakončila nadstavbu

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Jako první letos zakončili JZHL hráčky a hráči v kategorii 2008 v nafukovací hale SKP Č. Budějovice.

O celkovém vítězi rozhodlo až skóre, jelikož Novosedly neuhájily svou pozici po prvním turnaji a po vzájemných zápasech 3:2 a 0:1 s Netolicemi, museli přijmout druhé místo. Netolicím se povedlo v posledním turnaji zimní sezóny vyhrát všechna 4 utkání! Nejlepším střelec Szojka hraje ve Slavii ČB – podařilo se mu vstřelit 26 branek.

Kategorie 2007 v Třeboni naopak nadstavbovou část zahájila prvním turnajem, o vítězi se bude zřejmě rozhodovat mezi celky Táborska a SKP ČB, oba zatím nasbírali shodně 10 bodů a vzájemný zápas mají 2:2.

Aktuální výsledky a tabulky naleznete na jednotlivých stránkách: