Přesné adresy sportovních hal pro letošní sezonu

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Evidentně nás nenapadlo, že v dnešní digitální době bude problém najít jedinou sportovní halu v jediných Starých Hodějovicích, tudíž pouze pro rekapitulaci:

Pro pohodlí našich návštěvníků je možné využít integrovaný kalendář, který zobrazuje přehled akcí, na detailu akce je vždy uvedeno místo konání a lze zobrazit mapu.

Zahájeno mají další kategorie

V kategorii: Info od: Petr Tupý

O víkendu byly odstartovány další dvě kategorie zimní ligy – okresní liga ročník 2009 v Třeboni a okresní liga ročník 2011 ve Starých Hodějovicích.

Na stránkách jednotlivých kategorií najdete aktuální výsledky včetně střelců:

Zahájeno i v Třeboni

V kategorii: Info od: Petr Tupý

V Třeboni odehrála svůj první turnaj kategorie 2009 – krajská liga, aktuální výsledky včetně střelců najdete na stránce kategorie:

Sezóna zahájena!

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Máme za sebou první turnaj nové sezony, kategorie 2013 ve Starých Hodějovicích se postarala o zahájení naší zimní pouti halovými turnaji.

Výsledky včetně střelců najdete na stránce kategorie:

Nová sezóna se nám kvapem blíží…

V kategorii: Info od: Petr Tupý

Nebojte, nezapomněli jsme na vás! Haly jsou zajištěné, termíny připravené, turnaje rozlosované, rozhodčí proškolení…

Během zítřejšího dne budou zveřejněny veškeré potřebné informace, v první várce začneme s informacemi pro kategorie, které budou začínat jako první, tj. kategorie 2013 ve Starých Hodějovicích (2.11.) a kategorie 2009 v Třeboni (3.11.), následovat budou zbylé kategorie.